товар в BAS

Основною метою системи BAS є надання зручного механізму для обліку діяльності підприємства. Одне з призначень – облік товару.

Облік на різних складах (місцях зберігання).

В системі BAS товар можна враховувати на окремих складах, яких в системі може бути скільки завгодно. Ви в будь-який момент будете знати, скільки кожного конкретного запасу знаходиться на кожному з ваших місць зберігання. Якщо у вас їх більше одного, ви можете запросто додати потрібну кількість своїх сховищ в систему. Існує можливість переміщати товари в BAS між складами, прибуткувати і продавати з будь-якого з них. Всі місця зберігання в системі рівноцінні, і ви самі визначаєте, яку роль відіграє кожен з них у вашому бізнесі. У торгових програмах BAS навіть є спеціальна можливість автоматичного переміщення товарів з одного складу на інший для підтримки на ньому, скажімо, мінімального залишку. Це дуже зручно, так як іноді для того щоб не упустити продажу потрібно перемістити частину номенклатури з одного складу на інший. І з цим BAS справляється на ура.

Облік в різних одиницях виміру.

В BAS існує можливість враховувати товар в різних одиницях виміру. Наприклад, у вас є шампунь. Природно, що його базова одиниця виміру це «Штука». А якщо у вас коробка таких шампунів, і в коробці знаходиться 10 штук. Про … А якщо палети на якій знаходиться 100 коробок. Ось так задачка … BAS сміливо впорається з таким завданням. Вам доведеться всього лише для такого товару створити додатково 2 одиниці виміру і налаштувати в них коефіцієнти перетворення до основної одиниці. В BAS, в документах оприбуткування, реалізації, переміщення запасів ви можете вказати що ви переміщаєте 1 паллету, що набагато простіше, ніж постійно пам’ятати скільки ж одиниць цього товару значиться в одній палеті.

Картинки і супроводжуючі файли в BAS

Для товару ви можете додати в програму стільки зображень, скільки вам потрібно. І серед них вибрати основне зображення, яка буде відображатися в картці товару. Так само, крім картинок ви маєте можливість прикріпити до номенклатури будь-який файл. Це може бути специфікація, файл – буклет, якась документація на продукцію або будь-який інший файл.

Додаткові властивості товару в BAS:

Якщо у вас є необхідність якось додатково розділити товари один від одного, ви можете використовувати механізм системи BAS – додаткові властивості. Припустимо, у вас є Пінка для гоління, і вона буває різна. «Зволожуюча», «Для чутливої ​​шкіри», «Освіжаюча». Щоб розділити дані таким чином, вам потрібно створити додатковий реквізит «Вид пінки». Цей додатковий реквізит з’явиться в картці товару, і ви зможете заповнювати його. В кінцевому рахунку, у вас буде можливість формувати в BAS різні звіти в розрізі реквізиту «Вид пінки» і ви будете володіти інформацією, який з видів пінки продається більше, який менше.

Планування залишку запасів в BAS.

Торгові конфігурації BAS дозволяють грамотно планувати залишок товару на складах. Можна налаштувати систему таким чином щоб вона підтримувала мінімальний залишок запасів, або ж сама формувала замовлення постачальнику на товар який замовлений покупцями. Планування залишків в BAS підвищує лояльність клієнтів, знижує ризики недопродаж через відсутність товару, зменшує навантаження на відділ постачання і прибирає людський фактор.

Якщо у вас є питання по тому що являє собою товар в BAS – звертайтесь до нас.