Як планувати зайнятість персоналу в BAS "Малий бізнес"

Завантаженість персоналу – це важливий показник в діяльності підприємства, яке надає послуги. Завдання керівника завантажити кожного співробітника на всі 100%. Це дозволить компанії вийти на максимальний дохід, адже завантаживши співробітників на 100% ми прибираємо їх простої.

Для планування зайнятості персоналу в УНФ використовується документ «Завдання на роботу».

Залежно від обраного «Виду операції» можуть бути заплановані:

Зовнішнє завдання – це роботи виконуються для наших покупців;

Внутрішнє завдання – це роботи, що виконуються для потреб нашої компанії.

У документі вказується співробітник, планові дата і час початку та закінчення робіт. Вказуємо яка робота буде виконуватися і за якою ціною.

Ось приклад заповнення документа в BAS “малий бізнес”:

Документ Задание на работу - УНФ

Що відбувається далі. Програма тепер чітко розуміє що цей співробітник саме в цей день і в зазначений час буде зайнятий виконанням робіт. Це дозволяє нам використовувати механізм календаря. У календарі ми бачимо всіх співробітників, можна вмикати та вимикати кожного із співробітників. На прикладі ми бачимо що 24.12.2020 року співробітник Мастеровой Іван зайнятий роботами. Весь інший час у нього вільно, і ми можемо планувати його роботу.

УНФ - календарь график

Крім того програма “Управління невеликою фірмою” або BAS “Малий бізнес” вміє синхронізуватися з календарем Google. І сам співробітник зможе на своєму телефоні бачити свій розклад. Тепер немає необхідності телефонувати співробітникові і говорити що йому робити і де. Він це бачить в своєму календарі, і ми цим управляємо прямо з програми УНФ.

А тепер дивіться, я додав завдання Адміністратору на цей же день. Ось що ми бачимо на календарі:

УНФ - календарь график 2

Що тут видно. Зеленим відобразилися завдання адміністратора а синім – майстрових.

А тепер подивимося календар в розрізі одного дня

Один день в календарь график - УНФ

Погодьтеся, дуже зручний засіб для планування робіт в УНФ. Офіс менеджер або продавець може запросто запланувати роботу будь-якого співробітника за кілька секунд, просто натиснувши мишкою в календарі на потрібну дату і час.

Як тільки ви починаєте використовувати механізм планування робіт співробітників разом з календарем, у вас не буде хаосу і плутанини типу хто, де працює і чому. Просто відкриваємо програму і бачимо картинку.